Тишівниця. Здаємо подобово кімнати Якщо, Ви на нашому сайті то вже напевне, відчули смак відпочинку на р. Стрий в с. Тишівниця. Красиві гори, чиста вода та яскрава погода все це в поєднанні дає чудовий заряд настрою та сил. У Вас є бажання провести тут ще трішки часу але спати в наметі чи автівці не вихід? Пропонуємо Вам, будиночок який знаходиться неподалік від цього затишного МІСЦЯ У с. Побук. Дерев'яний старенький дім у вашому розпорядженні. В ньому ви зможете залишити свої речі та зарядити свої ґаджети без яких ні на крок в наш час. Так би мовити база тимчасового розташування. В нас не є чудові умови але ми беремо ціною. Дешево. Дзвоніть, за телефонами які вказані внизу сайту. Тишівниця, чудове місце відпочинку для сімейних людей з дітьми.
Переглядів: 860 | Додав: skole-podobovo | Дата: 10.05.2019 | Коментарі (0)

Таксі Сколе, Дубина, Синьовидне, Корчин, Тишівниця Приїхали, відпочити в гори електричкою Львів-Лавочне або маршутним таксі? Власного автомобіля немає? Не соромтесь, з теперішнимі цінами на пальне дозволити собі автомобіль зможе не кожен. Та й для когось відпочинок без алкогольних напоїв зовсім не відпочинок. Приїхавши в гори хочеться побачити чогось хоч трішки. Пропонуємо вам послуги з перевезення. Машина мінівен вміщає в себе 4осіб у звичайному режимі. Якщо, Ви маленькі та худенькі то може поміститися більше осіб з легкістю. Заберу людей з поїзда-автобуса. Ціна договірна Контакти вказані в шапці сайту.
Переглядів: 1549 | Додав: skole-podobovo | Дата: 10.05.2019 | Коментарі (0)

Шукаєш, де можна дешево відпочити в Карпатах -  Сколівських Бескидах ?

Ми Вас приємно здивуємо ціною! Переважно , в сезон кемпінгу (а це літні місяці) на річці Стрий (Тишівниця) можна ніжитися сонцем та купатися, а в готелі Вікінг (поблизу Нижнє Синьовидне) вже все зарезервоване та зайнято. Та й ціна кусається!

Наша пропозиція , здебільшого для студентів які не мають у своєму розпорядженні великої суми грошей. Або ж молодих сімей та невибагливих мандрівників.

В селі Побук та Труханів, в подеяких місцевих господарствах ще тримають власних корів. За потребою, можна домо ... Читати далі »

Переглядів: 925 | Додав: skole-podobovo | Дата: 10.05.2019 | Коментарі (0)