Тишівниця , будинок 50грн доба. Сільська хата

Шукаєш, де можна дешево відпочити в Карпатах -  Сколівських Бескидах ?

Ми Вас приємно здивуємо ціною! Переважно , в сезон кемпінгу (а це літні місяці) на річці Стрий (Тишівниця) можна ніжитися сонцем та купатися, а в готелі Вікінг (поблизу Нижнє Синьовидне) вже все зарезервоване та зайнято. Та й ціна кусається!

Наша пропозиція , здебільшого для студентів які не мають у своєму розпорядженні великої суми грошей. Або ж молодих сімей та невибагливих мандрівників.

В селі Побук та Труханів, в подеяких місцевих господарствах ще тримають власних корів. За потребою, можна домовитися за молоко, сир, сметану для діток та дорослих.

Наш будиночок з дерева та без особливих умов. (читай пояснення в шапці сайту)

До садиби , можна доїхати маршруткою зі Сколе , яка їде в село Труханів. (вийти в кінці села Тишівниця та пройтися 1.5км до с. Побук). Якщо ви на власному автомобілі , то проблем немає.

В похмуру погоду, рекомендуємо гуляти по лісі, збирати гриби, рибалити, відвідувати визначні місця довкола нас. (див. карту skole-podobobo на головні сторінці)

Запрошуємо!

Переглядів: 923 | Додав: skole-podobovo | Теги: тишівниця | Рейтинг: 0.0/0