Агротуризм - даний формат відпочинку фактично відсутній в Україні.

Подорожуючи по Європі, ми фантазували над ідеєю створенням затишного куточка та місцем для відпочинку мінімалістичних однодумців. Саме такий формат надає можливість провести час у максимальній взаємодії з природою, якомога далі від цивілізації.

Нам хочеться створити набагато більше, ніж просто місце для ночівлі. Місце де завжди ввечері горітиме камін і буде живе спілкування, а не сидіння в гаджетах. Ми хочемо пропагувати атмосферу максимальної взаємодії з природою, в нас є панорама на ліс та гірський струмочок, а також відсутній інтернету. 

Охочих мандрувати Україною стрімко зростає, а людей які б хотіли спробувати провести ніч в горах з комфортом готелю важко порахувати. Наявні варіанти в Україні часто фокусуються на багатих пропозиціях, де шумні компанії можуть заважати відпочинку. 

КОНТАКТИ

c.Побук, провулок Лесі Українки, будинок 2Львівська область, Стрийський район (Сколівський)

Як дістатися?

Автомобілем:  дорогою Київ-Чоп  (E471) їхати в сторону м.Сколе, проїхати село Нижнє Синьовидне, доїхати до готелю "Вікінг Карпат" і за ним повернути ліворуч, проїхати 700 метрів та переїхати через міст над річкою. За 300 метрів поворот на право. (якщо не звертати на право то, дорога веде до с.Труханів). 

Електричкою:  Львів - Мукачево (6187), Львів - Лавочне (6155).

GPS-координати:  49.07661 . 23.60945

тел. 0972972472 , 0951212632

Rostyk.07@gmail.com

Колишній karpatu-house.org.ua - Затишок у Андрія