У вас зовсім мінімум грошей а хочеться у гори? Не варто чекати. Є дешева електричка за символічною ціною квитка. Вона привезе Вас у Сколівський район. Також, можна їхати і Ужгородським поїздом. Сколе, Синьовидне, Дубина, Тишівниця, Корчин, Крушельниця. В цих місцях можна гарно та дешево відпочити. Наша пропозиція з будиночком, знаходиться на головній сторінці. .
Переглядів: 747 | Додав: skole-podobovo | Дата: 10.05.2019 | Коментарі (0)

Як проїхати дешевше поїздом в Гори. Електричка Львів-Лавочне Зібралися компанією в Славськ, Сколе, Синьовидне, Тишівницю, Корчин, Дубину та вирішили купити білет? Не поспішайте. В цьому поїзді немає мість, всі сідають де вільно. Тож лайфак. За хвилин десять до відправлення впускають на вході без білету. Сівши а поїзд, можна домовитися оплативши меншу вартість провідникові (вони охоче на це ідуть) . Мотивуйте що поїзд брудний, старий, смердючий і ви не будете платити більше. У більшості це реалії а не вигадка. Мені дали квиток до станції Стрий, хоча насправді я їхав дальше. Якщо, вас велика група людей то заощадити можна. А гроші які залишилися витратити на їжу. В поїзді стояти не будете! Більшість пасажирів електрички це люди з навколишніх сіл. Вони, швидко виходять і як правило групами. Тож хвилюватися, про те що Ви будете стояти не слід. Попереду ще далека дорога і насидітися можна. Надіємося що це стане комусь у пригоді. Гарно відпочити.
Переглядів: 709 | Додав: skole-podobovo | Дата: 10.05.2019 | Коментарі (0)