Будинок неподалік с.Тишівниця - Княжі Скелі / Подобово

Приїхали на природу , покупатися на р. Стрий біля шосейного мосту в Тишівниці? Але , швиденько промайнув день , та застала ніченька темна? Маєте бажання , продовжити свій відпочинок наступного дня?

Тоді, пропонуємо вашій увазі , наш будиночок для ночівлі у селі Побук. На цю мить , без особливих зручностей , так склалося історично. У всякому разі , це краще за варіант спати під відкритим небом , в авто чи наметі.

Будиночок є ідеальним місцем для сімейного відпочинку , проведення часу в колі друзів або для романтичних моментів удвох. Наші гості сколе - подобово мають у своєму розпорядженні весь будинок з ділянкою.

ПРО нас

Будинок 70 кв.м., 1,5 км від дороги Київ - Чоп (неподалік готелю Вікінг Карпат"), біля лісу, не далеко річки стрий та княжих Скель. Можливість для паркінгу авто. Супутникова антена , всі умови для проживання, моб. зв'язок працює задовільно.

c.Побук, Львівська область, Сколівський район

тел. 0972972472 , 0951212632

Будиночок , для тих хто хоче втекти від міської метушніРеклама з перших рук.

Сколівські бескиди. Домашнє вино, молоко, сир, сметана, гриби, садовина, городина, чорниці, ожини та риба.

Переглядів: 971 | Додав: skole-podobovo | Теги: літній відпочинок тишівниця, тишівниця, Річка | Рейтинг: 0.0/0
1 skole-podobovo • 15:17, 17.05.2020
Сезон відкрито)