[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Форум - Сколівського району » Балачки навколо Сколе » Не знаєте де запитати ? ? ? » Мова форуму Українська!
Мова форуму Українська!
RostykDate: Thursday, 28.04.2022, 11:15 | Message # 1
Colonel
Group: Администраторы
Messages: 224
Reputation: 0
Status: Offline
В зв'язку з нестачею Україномовних ресурсів по агротуризмі, було створено цей ресурс
 
RostykDate: Thursday, 28.04.2022, 17:12 | Message # 2
Colonel
Group: Администраторы
Messages: 224
Reputation: 0
Status: Offline
Quote
– Був такий міф, що українці та росіяни – "братні народи", який зараз наочно розвінчаний. Чим загалом росіяни відрізняються від українців, на ваш погляд?
– Якщо звести до одного, то це є ставлення до життя і до його вартості.
Українці цінують різні вияви життя і всякі якорі, які тримають у житті: якась робота, якийсь достаток. Навіть комічне сало, горілка, добре поїсти, напрацюватися, відпочити, діточки, хата чиста, якийсь там садочок коло хати.
Українці вміють цінувати своє життя і, відповідно, у нас є здатність розуміти цінність іншого життя. Ми наповнюємо життя якоюсь діяльністю, якимись сенсами, щось треба зробити, щось треба здобути, щось має бути краще.
У росіян є таке, про що колись писав Тургенєв, правда, в іншому трохи сенсі – от просто все по*уй. Я пох*й, всі довкола пох*й, і сім'я по*уй, і робота по*уй. Тобто для них нічого не має сенсу.
Зрозуміло, що виховуються у них якісь споживацькі звички і таке інше. Але воно все більше зав'язане на якомусь такому східному фаталізмі, що нічого ти не значиш.
Хоч, з іншого боку, вони завжди любили оцю общину, оцей комунізм, оцей колективізм, вони всі були зав'язані в щось таке ще з часів орди.
Але немає цінності твоєї, те, що називали гвинтик, механізм – люди нічого не значать. Тобто жизнь – копейка. Так вони якось і живуть.
Тарас Прохасько

А москалі кажуть: Rabinovich
Quote
Разница в другом. В украине всегда было хуторное хозяйство а в росии мировое.
В россии было имперское мышление в украине украине общественно индивидуальное. Так что это вообще разные народы одной языковой группы
 
RostykDate: Friday, 29.04.2022, 17:49 | Message # 3
Colonel
Group: Администраторы
Messages: 224
Reputation: 0
Status: Offline
Quote
Жив-був вовк, а по сусідству було велике стадо овець.
Кожен день він “забирав” одну вівцю.

Вівці розбігалися по лісі, вівця яку він “забирав” починала відчайдушно опиратися та кричати і її крики лякали інших.

І тоді вовк поговорив з кожною вівцею наодинці: “Тобі нічого боятися, адже я вбиваю і з’їдаю тільки дурних овець, а ти є моїм найкращий другом”.

Після цієї розмови, вівці спокійно паслися і більше не тікали.
І коли вовк вбивав чергову вівцю, вони думали: “Ну ось, вбили ще одну дурну вівцю, а мені нема чого боятися”.

Вівці були щасливі.

Вовк просто підходив до однієї з них і говорив: “О, ми давно не спілкувалися з приводу дурних овець”. І смерть наступала миттєво, вівця нічого не встигала зрозуміти.

Вовк підняв самооцінку кожної з овець, вони перестали хвилюватися і спокійно щипали траву, в результаті чого їх м’ясо ставало тільки смачніше.

І найцікавіше, що інші вівці стали допомагати вовку – якщо якась занадто кмітлива вівця починала здогадуватися про справжній стан речей, то інші вівці, ну, тобто – кращі друзі вовка, повідомляли йому про дивну поведінку цієї вівці, і на наступний день вовк її з’їдав.

Мораль

Кожній людині варто менше вірити словам, а більше спостерігати за вчинками.

В кожного є одна властивість – ми чуємо те, що хочемо чути, і на все інше просто не звертаємо уваги. Важливо вчасно помітити вовка в овечій шкурі.

© Автор невідомий
 
RostykDate: Monday, 02.05.2022, 12:57 | Message # 4
Colonel
Group: Администраторы
Messages: 224
Reputation: 0
Status: Offline
Не можу мовчати.

За останні тижні я вивчила розмовну російську.Вам українською чи російською перекладати? Запитую я щодня класичне питання своєї роботи «перекладач» у реєстраційному центрі українців у Бельгії. Українською запитую.

І більшість просить «російською».Російською тут пишуться всі оголошення. Російською найбільша кількість і перекладачів.Але не через мову відчуття того, що я серед своїх, здебільшого немає.Деяким чоловікам із західних областей я ледь перекладала. Вони говорять лише румунською чи угорською із залишками російської.

Сьогодні за моїм столом реєстрації найбільше людей було з Чернівецької області.А також з Черкаської. Я навіть не пікаю, що я теж родом звідти і саме в Черкаську область втекли мої батьки з Ірпеня. Цього тижня садять там бабусям городи.Учора два парубки 30річні з Палестини переконували мене, що страшна війна в Одесі і тому вони тут без жодних документів і паспортів за допомогою.Я мовчу що в Одесі у мене тьотя і дядьо і двоюрідний брат і всі вони зранку пішли на роботу, а вночі роблять протитанкові їжаки.Мовчу, бо я перекладач. І вони навряд чи знають, що я українка. З Ірпінською пропискою.Заробітчани це мабуть добра третина тих хто реєструється. Хто вже давно працював десь у Бельгії, Польші, Румунії і нині пробують зробити тимчасові документи на рік. Той, хто мов перетнув кордон після листопада 2021 го року, має штамп і український паспорт в принципі має право.Це добре, що люди нарешті легалізуються. Хоча б на найближчий рік. Але більшість цих чоловіків із таким перегаром, що через маску поряд важко.

Допомога усім під одну щітку. Це гуманно з одного боку. І несправедливо з іншого.Півдня я перекладаю також у центрі надання притулків. Місця для українців там немає. Організація допомагає з розселенням по місцевих сім’ях.Але українців там тихо недолюблюють. Сирійці, афганці та й решта поствоєнних жертв, хто колись втік зі своєї країни в Бельгію, але досі не отримав тут документів.. Такі ж мами з дітками вже кілька років живуть в притулках і чекають. У них інша стаття про біженців. Без повернення додому. Українцям дають тимчасовий захист. Із тим, що кожен має повернутися у будь-який час, як стихне війна. Але дають документи вже за пару тижнів.Виходить для бюрократичної машини українська мама краща за сирійську, яка так само розбомблена москалями? Краща бо європейка?

Ну так вони питають. Без злості. Але з відчуттям несправедливості.Для українців несправедливо, що регіон України ролі не грає.Тому я перекладаю вже енні на сьогодні Чернівці, гігантські сім’ї ромів, молдаван, у яких теж українські паспорти і вчасно поставлений на кордоні штамп. І падаю від утоми.Є наївні сім’ї, які щиро просять у Бельгії хату біля моря бажано без господарів і питають як потім анульовувати цю реєстрацію якщо вони подорожуватимуть далі. Бо в планах ще двіж-паріж.І я перекладаю. Максимально не видаючи їм своєю ламаною російською, що я теж українка.Поліцейські офігівші. Після реєстрації вони приходять перевірити, як живеться знедоленим українцям удома у бельгійців. І все більше випадків, що мусять забирати українські сім’ї з собою. Вже є бельгійці, які спочатку добродушно прийняли українських гостей удома, а вже за тиждень їх сміливо виганяють.Мене вчора ввечері буквально атакувала жінка зі Львова, бо їх із другом вигнали вже з другої оселі. Зробіть щось для нас! Покличте шефа!Я мовчу, що у мене троюрідна сестра з Києва найближчим часом найпевніше народжуватиме у Львові. І близькі друзі там нині теж з дітьми. І що ті сім’ї бельгійців справді хочуть допомогти. Але мабуть не відчувають, що допомагають, коли гості такі вимагачі.Але тепер про головне.Буває, я таки почуваюся тут серед своїх. До дрижаків у серці.Дві сестрички з Бучі. Самі. Присісти на стільці не можуть. Стрес не дає сидіти.Мама з маленькою дитинкою з Дніпра. Попросила говорити з нею українською. Але ледь добирає слова щоб щось запитати.

- Кажіть російською, якщо Вам зручніше.
- Мені соромно говорити тією мовою, відвідає.Родина інвалідів із ДЦП з Харківщини. Волонтери привезли. Їм тут навіть викликали таксі до спецпритулку. Бо як вони самі доїдуть?А є оці дуже рідні очі, які просто дякують. Їх слава Богу ще багато. Нічого не просять. Багато запитують, ще більше дякують. Задля них я на ногах з ранку до ночі із залишками голосу наприкінці дня.

І це задля них усе це тут працює. І всі ці люди віддають свій час, і житло, і гроші, і харчі.Люди будьте людьми.І пам’ятайте, що найбільша цінність це ті, хто в Україні. Хто не виїхав і кожен по-своєму тримає цей дуже важливий фронт.https://www.facebook.com/tetiana.kovalenko
 
RostykDate: Wednesday, 18.05.2022, 15:50 | Message # 5
Colonel
Group: Администраторы
Messages: 224
Reputation: 0
Status: Offline
Attachments: 9147858.jpg(69.9 Kb)
 
EverettElusaDate: Thursday, 19.05.2022, 00:12 | Message # 6
Group: Гости<a href=https://postimages.org/><img src="https://i.postimg.cc/0NTz2XPK/2-1.jpg"></a>


Считаю своим долгом сказать огромное спасибо за сердечное отношение <a href= " https://s7med.com/dr-li-juan-yang/,"> профессору Li Juan Yang </a> и военному госпиталю в городе Далянь. Мы уже более двух лет покупаем лекарство от профессора и остановили у папы начало болезни моторного нейрона!! Наши врачи в Казахстане не верят, что такое возможно, но нам повезло, что мы нашли этого профессора. Во время пандемии, в 2021 году нашему папе поставили синдром моторного нейрона. Прочитав много информации и отзывов о лечении БАС , <a href= " https://medchina.kz/otzyvy/ ,">отзывов о лечении БАС</a> мы поняли, что диагноз развивается очень быстро и нужно срочно начать правильное лечение, хотя все врачи говорили, что излечение при моторном нейроне есть, но это очень редкие случаи в <a мире. Мы сразу решили срочно вылететь в Китай для лечения. <a href= " https://medchina.kz/nashi_gospitali/ ,">Китай для лечения</a> К сожалению, визу не получилось оформить, и граница была закрыта, мы узнали, что все пациенты перешли на лечение удаленно в этой ситуации и получают из Китая по почте <a href= " https://online-tkm.com/lekarstvo-ot-bas/ ,"> лекарства от БАС которые создаются по рецепту</a> у профессора Li Juan Yang . </a> <a href= " https://s7med.com/dr-li-juan-yang/,"> профессора Li Juan Yang</a> Мы заказали срочную доставку и первый курс на 3 месяца. Улучшения начались сразу же с первого месяца лечения, в итоге в конце первого курса, начала восстанавливаться сила в мышцах, значительно улучшилось передвижение и легче стало дышать.
На сегодняшний день, мы уже пропили 6 курсов, сейчас папа ходит на работу, сам управляет автомобилем и в целом чувствует себя полностью здоровым человеком. <a href= " https://s7med.com/dr-li-juan-yang/,"> профессор Li Juan Yang</a> рекомендовала проходить плановые обследования и пить курсы по 2 раза в год, как профилактическое лечение. Нам действительно повезло, как профессор сказала, потому что мы срочно начали правильное лечение моторного нейрона на самой начальной стадии заболевания. Поэтому хотелось бы поделиться с людьми, кто столкнулся с такой же болезнью, что шанс на <a href= " https://medchina.kz/diagnozy/lechenie-bas-motornyy-neyron/,"> лечение БАС </a> есть, не опускайте руки, пробуйте все варианты лечения, возможно какой-то подойдет именно вам! Китайская медицина действительно творит чудеса! С большой благодарностью к нашему профессору!RHzs43hgndIpuiSyенгкш
 
BLeH73Date: Thursday, 19.05.2022, 10:33 | Message # 7
Group: Гости

print("Hello, world!")
 
ZingDate: Thursday, 19.05.2022, 17:43 | Message # 8
Private
Group: Администраторы
Messages: 13
Reputation: 0
Status: Offline
Вишиванка - то оберіг кожного українця, символ України та наша ідентичність
#зДнемВишиванкиУкраїно
 
Форум - Сколівського району » Балачки навколо Сколе » Не знаєте де запитати ? ? ? » Мова форуму Українська!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:
New reply
Name:
Message text:
Security code:

:: Вам не потрібно мати родину в сільській місцевості чи купувати будинок, щоб відпочити від шуму і метушні міста. Просто приїжджайте до нас і відчуйте себе як вдома. ::