[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум - Стрийського району (Сколівського) » Балачки навколо Сколе » Верхнє Синьовидне / Verkhnie Synovydne - Verhne.Com.Ua » Ремонті послуги техніки, телевізори - Верхнє Синьовидне (Ремонт та обслуговування техніки)
Ремонті послуги техніки, телевізори - Верхнє Синьовидне
Модератор форумуДата: Субота, 08.05.2021, 16:44 | Повідомлення # 1





Я запрошую Вас скористатися моїми сервісними послугами.

Я за освітою електронік, який займається продажем і обслуговуванням техніки вже більше 20 років, а мій сервіс знаходиться в смт. . Верхнє Синьовидне

Спеціалізуємося на телевізорах, супутникове телебачення, побутовій техніці.
Моя величезна пристрасть-повертати пристрої в повну технічну працездатність.
Після експертизи техніки я контактуюся з метою представити вартість і терміни ремонту.

Будь-яке обладнання, яке я відремонтував, також надійно протестовано, і на ремонт Я даю річну гарантію.

Я можу приїхати за технікою до клієнта і після обслуговування доставити та підключити його як було.

З питань звертайтесь за телефоном : 0505681966
 
skole-podobovoДата: Субота, 08.05.2021, 16:46 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 485
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую, за інформацію

Агротуризм в Карпатах / тел. 0972972472 , 0951212632
 
skole-podobovoДата: Вівторок, 12.10.2021, 10:37 | Повідомлення # 3
Генерал-майор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 485
Репутація: 0
Статус: Offline
up

Агротуризм в Карпатах / тел. 0972972472 , 0951212632
 
Форум - Стрийського району (Сколівського) » Балачки навколо Сколе » Верхнє Синьовидне / Verkhnie Synovydne - Verhne.Com.Ua » Ремонті послуги техніки, телевізори - Верхнє Синьовидне (Ремонт та обслуговування техніки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Текст повідомлення:
Код безпеки:

Немає родини/знайомих/друзів в Карпатах. А є бажання відвідати ці мальовничі куточки? Відпочиньте, від шуму та метушні міста. Просто приїжджайте до нас