Маршрут – «Сколівські Бескиди».

Це чудовий варіант для тих, хто хоче побачити якомога більше цікавого, але при цьому не потратити купу сил. Починаємо знову зі Львова і автобусом їдемо до одного з відомих курортів – Східниця. А перша наша ціль буде – історико-культурний заповідник «Тустань».

Далі маршрут проходить через село Ямельницю та хребет над річкою Стрий, з якого відкривається чудова панорама на північну частину Сколівських Бескидів. Спускаємося до річки через урочище Блискавка та прямуємо до водопаду Гуркало.

А тепер піднімемося на найвищу вершину Бескидів − гору Парашка. Розповідають, що така назва пов’язана з дочкою князя Святослава, котру тут убили.

Наступним пунктом буде долина річки Кам’янка. Також побачимо Мертве озеро та каньйон глибиною 25 м на хребті Ключ. І нарешті – унікальний скельно-печерний комплекс «Скелі Довбуша». З села Нижнє Синьовидне можна знову дістатися до Львова.

Переглядів: 1309 | Додав: skole-podobovo | Теги: тустань | Рейтинг: 0.0/0
1 skole-podobovo • 13:48, 14.08.2023
8 км від нас, в межах національного парку «Сколівські Бескиди» є Кам‘янецький водоспад. До м.Сколе - 5км, а до м.Львів- 107км. Найближчі супермаркети ви знайдете в м.Сколе : АТБ-Маркет та Рукавичка. Ну і звісно гори, куди ви зможете піти в похід або ж просто прогулятись. Серед них: • г.Парашка-19км; • г.Лопата-25км; • г.Пікуй-91км;