[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум - Стрийського району (Сколівського) » Балачки навколо Сколе » Не знаєте де запитати ? ? ? Don't know where to ask? ? ? » Вистояли на Майдані – переможемо у війні. Українці згадують
Вистояли на Майдані – переможемо у війні. Українці згадують
skole-podobovoДата: Понеділок, 21.11.2022, 18:54 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 485
Репутація: 0
Статус: Offline
Сьогодні Україна відзначає 

День Гідності та Свободи. Адже 22 листопада 2004 року розпочалася Помаранчева революція, а 9 років тому, 21 листопада 2013 року – Революція Гідності. Того дня 2013 року українці вийшли на Майдан на мирне зібрання – так почалась тривала боротьба проти диктаторського режиму. "Українська правда. Життя" зібрала реакції та спогади українців про історичний день 9 років тому.

 

Фото: Владислав Содель"На нашій землі з’явилися воронки. У наших містах і селах – блокпости та їжаки…Змін багато, але вони не змінили найголовнішого. Бо найголовніше – не ззовні, а всередині. І це залишається незмінним. І тому ми витримаємо. Ми вистоїмо…Ми все подолаємо. Пересилимо. Переживемо. Переможемо!І в День Гідності та Свободи зберемось на Майдані Незалежності. Там, де завжди захищали гідність і свободу. На граніті, на барикадах під час Помаранчевої революції та Революції Гідності. Там, де ми відзначали 30-річчя незалежності України. І там, де ми відзначимо День Перемоги України", – привітав українців президент Володимир Зеленський."Хочу не тільки привітати нас усіх з Днем гідності та свободи, але із тим, що ми зробили правильний історичний вибір, що змогли зберегти та розповісти надзвичайно важливу правду про нас самих, про Революцію Гідності, про Героїв Небесної Сотні…Думаю, що саме приклад боротьби Небесної Сотні із озброєними силовиками, що саме дух і атмосфера Євромайдану зміцнили нас на боротьбу, стали праобразами нашої сьогоднішньої воюючої, нескореної і сміливої спільноти", – написав голова Інституту національної пам’яті Антон Дробович.Користувачі соцмереж також пригадали свій досвід участі у Революції Гідності."Сьогодні 9 річниця Революції Гідності. Я пам'ятаю все дуже так, ніби це було вчора. Пам'ятаю запахи: чорного диму на Груші, чаю, нічних багать.Вважаю, що без Революції Гідності ми б зараз були як Білорусь. Про цю Революцію – одна з кращих моїх пісень", – написав музикант Андрій Фріл.Своїми спогадами та світлинами поділився фотограф Владислав Содель:"На своїх фото дев'ятирічної давнини я впізнаю більше половини людей. Це мої друзі, колеги, знайомі. Тут багато журналістів та представників громадянського суспільства.На цих фото є колеги... вбитий окупантами Макс Левін, зниклий у полоні Дмитро Хилюк, вбитий Павло Шеремет...Ви всі були і в той момент і зараз гідно захищаєте та відстоюєте цей вибір жити у вільній країні", – написав він."Що таке гідність? Здається, це бути Українцем. Зі святом, мої Пташата!" – написала захисниця "Азовсталі" Катерина Поліщук ("Пташка").Читайте також: Моя перша революція: як в Луганську у 2004-му обирали президента"Пару робіт Івана Пішти. Серія "Спогади на полотні"Гідність – це те, що попри все має лишатися з вами. З річницею Революції Гідності!" – пише волонтерка Юлія Смірнова."Коли відбулася Революція Гідності, я була в 11 класі, а люди, старші за мене на рік чи два, вже відстоювали наше європейське майбутнє. Цього дня почалася Революція Гідності, яка змінила хід історії. Я хочу подякувати за те, що маю зараз, і вшанувати пам'ять тих, хто поліг за нашу із вами свободу. Свобода і новий день мають свою ціну. І тепер ми знаємо яку", – написала військова Маргарита Рівчаченко."З Днем Свободи та Гідності! Переможемо" – також привітала українців ілюстраторка і письменниця Олена Павлова."Я скажу так: після листопада 2013 року в мене ні разу не було відчуття безнадії, відчуття вʼязкої, непереборної безвиході.Був сум, і відчай, і страх, і горе, і злість і туга, і паніка, але безнадії більше не було ні разу. Навіть тоді, коли я думала, що треба буде на днях евакуювати своїх з Центральної України, бо рускі туди дійдуть.Це і відзначаємо сьогодні – День Гідності і Свободи на дуже важкому шляху за право бути собою у вільному світі", – поділилася письменниця Євгенія Кузнєцова."День гідності та свободи. День, який щоразу нагадує, що для вільної людини немає нічого неможливого" – написала волонтерка Ольга Кричинська."Важко уявити, що всього якихось 9 років тому в центрі Києва стояв пам'ятник Лєніну, сфера послуг у столиці була тотально російськомовна, а на радіо було всього 5% пісень українською.  За ці 9 років відбувся велетенський поступ. Прийшов "час, коли один скаже: "Слава Україні! ", а мільйони відповідатимуть "Героям слава!". А ще восени 2013 це видавалось фантастикою.Мені подобається цьогорічне гасло: Вистояли на Майдані – переможемо у війні!" – пригадала співорганізаторка "Мовомаратону" Іванна Кобєлєва."Для мене цей день позначений словами "De Libertate" Григорія Сковороди, який говорив про свободу як найвище благо, але водночас цей день щороку нагадує нам і про те, що інколи ми не можемо втекти від світу.І доводиться спинятися, розвертатися обличчям до загрози, щоб відкинути ворога, щоб не впасти у сіру облуду. Боротися століття за століттям. Щоб зрештою вибороти перемогу!" – написала провідна редакторка Vivat Олена Рибка.


Агротуризм в Карпатах / тел. 0972972472 , 0951212632
 
skole-podobovoДата: Понеділок, 21.11.2022, 18:56 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 485
Репутація: 0
Статус: Offline
https://www.facebook.com/olena.pavlova/posts/10224105520319881

https://www.facebook.com/golubiuk/posts/5636938446381993


Агротуризм в Карпатах / тел. 0972972472 , 0951212632
 
skole-podobovoДата: Вівторок, 22.11.2022, 19:07 | Повідомлення # 3
Генерал-майор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 485
Репутація: 0
Статус: Offline
https://t.me/hueviykharkov/89268

Агротуризм в Карпатах / тел. 0972972472 , 0951212632
 
skole-podobovoДата: Середа, 23.11.2022, 14:39 | Повідомлення # 4
Генерал-майор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 485
Репутація: 0
Статус: Offline
Всі росіяни- ВБИВЦІ!!! Всі вони або воюють, або підтримують війну, тож нехай будуть ПРОКЛЯТІ НАВІКИ!!!

Агротуризм в Карпатах / тел. 0972972472 , 0951212632
 
skole-podobovoДата: Середа, 30.11.2022, 11:59 | Повідомлення # 5
Генерал-майор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 485
Репутація: 0
Статус: Offline
https://censor.net/ua....oblasti

Львівська облрада заборонила діяльність "УПЦ МП" на території області

Джерело: https://censor.net/ua/n3383844


Агротуризм в Карпатах / тел. 0972972472 , 0951212632
 
skole-podobovoДата: П`ятниця, 02.12.2022, 18:53 | Повідомлення # 6
Генерал-майор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 485
Репутація: 0
Статус: Offline
Сміливість – це брати й робити

Агротуризм в Карпатах / тел. 0972972472 , 0951212632
 
skole-podobovoДата: Середа, 07.12.2022, 12:20 | Повідомлення # 7
Генерал-майор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 485
Репутація: 0
Статус: Offline


Агротуризм в Карпатах / тел. 0972972472 , 0951212632
 
skole-podobovoДата: Четвер, 22.12.2022, 16:27 | Повідомлення # 8
Генерал-майор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 485
Репутація: 0
Статус: Offline
Сміливість – це дозволити собі радіти попри все

Агротуризм в Карпатах / тел. 0972972472 , 0951212632
 
skole-podobovoДата: Середа, 28.12.2022, 14:13 | Повідомлення # 9
Генерал-майор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 485
Репутація: 0
Статус: Offline
Sergii Marushchenko Працює в Ziemer Ophthalmic Systems AG27.12.2022 14:59Теж за кордоном з довоєнного часу, війни на власні очі не бачив.
Найбезпосередніший аргумент — співвіднести вплив і користь на своєму місці і там, у невідомості, без підготовки, без попереднього досвіду, звань і практичних навичок.
Виходить, що зробиш рішучий і гідний поваги вчинок, але є дуже великий ризик, що користь від того буде неспівставна з ризиками для того, що ти робиш, для тих, хто від цього залежить і для твого повоєнного життя, якщо воно взагалі буде.
Виходить, що на одній шальці терезів моє розуміння власного обов‘язку і хлоп‘яче бажання повоювати, а на іншій все, що від мене залежить (а від мене залежить і розвиток проєкту, людей для якого ще до війни вирішено наймати на прямий контракт в Україні)...Я для себе це абстрагував іще до певної міри дивною, але й логічною паралеллю — думати, що єдина користь і самореалізація чоловіка на війні це умовний «окоп», що б він не робив, це десь так само як усі досягнення жінки перекривати лише питанням її материнства (в Лесі Українки дітей не було, так, до слова)... Головне не халявити в тому, що ти робиш. Якщо ти українець за кордоном, то навіть твоя компетентність і фаховість це бренд України в очах твоїх колег.Ще одне важливе — ми резерв країни. Невідомо, що ще станеться, і де ми знадобимося. Банально захистити українок від ватних наїздів уже дорогого варте.


Агротуризм в Карпатах / тел. 0972972472 , 0951212632
 
skole-podobovoДата: Четвер, 29.12.2022, 13:00 | Повідомлення # 10
Генерал-майор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 485
Репутація: 0
Статус: Offline
Як змінювалася різдвяна шопка у Львові за останні роки.

Львів завжди святкував Різдво по-особливому. Людний ярмарок, ковзанка, урочисте встановлення Дідуха, масові колядки та щедрівки, конкурс звіздарів та, звичайно ж, встановлення традиційної Різдвяної шопки. Дотримання вікових традицій перетворювало Львів на справжній осередок української культури та спадщини. Щороку сюди приїжджали туристи з усіх куточків країни, аби стати частиною цього свята.

З початку повномасштабного вторгнення Львів перетворився з культурної у гуманітарну столицю України. Тепер місто Лева стало прихистком для тисяч українських біженців. Попри постійні повітряні тривоги у Львові вирішили не зраджувати традиції та встановили ялинку поблизу Оперного театру і Різдвяну шопку. Таким чином у мерії вирішили показати незламність та нескореність української нації.

2022 - війна та Шопка

Попри війну у Львові таки вирішили зберегти традицію та встановити Різдвяну Шопку. З нагоди її відкриття хористи з Львівського муніципального чоловічого хору "Гомін" та музичної школи №8 заспівали декілька колядок. Шопка підвітлена ілюмінацією та досі залишається інтерактивною.



зі

2012 рік - “Жива” Шопка

У 2012 році у Львові виріши встановили живу Різдвяну Шопку. Тобто замість дерев’яних фігурок у вертепі були живі персонажі різдвяного дійства та справжні тварини.

Така шопка у Львові працювала впродовж 3 днів біля статуї Діани. В ній можна було зустріти Йосипа та Марію, трьох Царів, ангела і пастушків з вівцями, волами та осликом.


Агротуризм в Карпатах / тел. 0972972472 , 0951212632
 
skole-podobovoДата: Четвер, 29.12.2022, 13:53 | Повідомлення # 11
Генерал-майор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 485
Репутація: 0
Статус: Offline
Valentyn Porada29.12.2022 00:53«Хахлы, мы нє фашысти, мы вас братушкамі счітаєм, даже вот пєрєвєлі подєліє наше ігровоє на вашу сєльскую мойву, давайтє жыть дружно в одной большой странє. А єщо єто для таґо чтобы нашу ігру нє кєнсєлілі на западє і мы от продаж смоґлі отдать дань хану путєну дабы он нашымі солнцєпьокамі ізгнал всю сквєрну басурманскую із зємєль малоросіі і воцарілся мір на святой руzzкой зємлє».
Це робиться по тій самій причині навіщо колись при совку була політика коренізації — трохи позагравати з малими народами аби знизити градус неприязні до московитів-окупантів. Типу «українці зносять пам’ятники російським діячам, а ми ось які добродушні, нормально відносимося до української культури».


Агротуризм в Карпатах / тел. 0972972472 , 0951212632
 
skole-podobovoДата: Середа, 25.01.2023, 12:21 | Повідомлення # 12
Генерал-майор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 485
Репутація: 0
Статус: Offline
❤️ Залужний передав на потреби ЗСУ 1 мільйон доларів, які отримав у спадок із США

За інформацією видання The New York Times, Головнокомандувач ЗСУ генерал Валерій Залужний отримав спадок від американця українського походження Григорія Степанця.

У січні він пожертвував всю отриману суму на Збройні сили України.

Підтримати| Telegram| Facebook | Twitter

https://t.me/censor_net/23663


Агротуризм в Карпатах / тел. 0972972472 , 0951212632
 
skole-podobovoДата: Вівторок, 31.01.2023, 12:35 | Повідомлення # 13
Генерал-майор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 485
Репутація: 0
Статус: Offline
Я розмірковував над тим, "що може запропонувати Німеччина пересічному німцю". Так от: тільки тимчасову соц підтримку щоб він не здох з голоду якщо залишиться без роботи. Все.

Але ще важливо поставити питання, що ті ж самі країни будуть вимагати від своїх громадян. У тих же самих німців це десь 40+% від зп. Плюс додаткові податки на авто, на собаку, страхування електросамоката і.д.

Тому усе просто: у нас ти розраховуєш сам на себе, але ти вільний і ніхто нічого від тебе не вимагає. У німців ти по дефолту винен державі, але якщо що - з голоду не помреш.


Агротуризм в Карпатах / тел. 0972972472 , 0951212632
 
skole-podobovoДата: Середа, 01.02.2023, 12:03 | Повідомлення # 14
Генерал-майор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 485
Репутація: 0
Статус: Offline
Моцкальня хоче захопити всю або велику частину України. Все буде залежати від того, як успішно піде в них ця війна.

Дуже важко спрогнозувати хід війни. Все залежить від того, наскільки довго і послідовно Захід буде підтримувати Україну. Вже є тривожні симптоми того, що частина республіканців Америки хоче зменшити і навіть взагалі припинити допомогу Україні. Подібну позицію займають деякі європейські політики. І є тенденція, що їхня кількість з часом збільшується. Треба ж брати до уваги потенціал єблівушки-срассіюшки і потенціал України разом з Заходом.


Агротуризм в Карпатах / тел. 0972972472 , 0951212632
 
skole-podobovoДата: Середа, 01.03.2023, 13:00 | Повідомлення # 15
Генерал-майор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 485
Репутація: 0
Статус: Offline


Агротуризм в Карпатах / тел. 0972972472 , 0951212632
 
Форум - Стрийського району (Сколівського) » Балачки навколо Сколе » Не знаєте де запитати ? ? ? Don't know where to ask? ? ? » Вистояли на Майдані – переможемо у війні. Українці згадують
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:
Нова відповідь
Текст повідомлення:
Код безпеки:

Немає родини/знайомих/друзів в Карпатах. А є бажання відвідати ці мальовничі куточки? Відпочиньте, від шуму та метушні міста. Просто приїжджайте до нас